Kontakti

FILTRACIJA, TRANSPORTNI IN POGONSKI ELEMENTI

DIREKTOR PE KOFIL    
Pekošak  Leon 03 7573 271 leon.pekosak@konuskonex.com
     
PRODAJA – INDUSTRIJSKA FILTRACIJA    
Beškovnik  Uroš 03 7573 290 uros.beskovnik@konuskonex.com
Vodopivec Armin 03 7573 107 armin.vodopivec@konuskonex.com
     
PRODAJA – PROSTORSKA FILTRACIJA    
Gošnjak Tone 03 7573 233 tone.gosnjak@konuskonex.com
Gosak Alojz 03 7573 100 alojz.gosak@konuskonex.com
Vodopivec Armin 03 7573 107 armin.vodopivec@konuskonex.com
Škrk Vasja 03 7573 235 vasja.skrk@konuskonex.com
     
PRODAJA POGONSKI JERMENI    
Sojč Rajko 03 7573 184 rajko.sojc@konuskonex.com
Slatinsek Mitja 03 7573 183 mitja.slatinsek@konuskonex.com
KOMERCIALNI REFERENT
Napotnik Jožica 03 7573 186 jozica.napotnik@konuskonex.com

ČIŠČENJE

DIREKTOR PE TIPITOP    
Klokočovnik Sandra 03 7573 268 sandra.klokocovnik@konuskonex.com
     
VODJA PRODAJE SLOVENSKI TRG    
Bek  Jože 041 711 822 joze.bek@konuskonex.com
   
KOMERCIALISTA  
Justinek Marjan 041 647 874 marjan.justinek@konuskonex.com
Ignatijev  Samo 041 273 154 samo.ignatijev@konuskonex.com
 
KOMERCIALNI REFERENT
Leskovar Ines 02 8050 600 ines.leskovar@konuskonex.com

SINTETIČNO USNJE

DIREKTOR PE SILON
Burja Slavko 03 7573 260 slavko.burja@konuskonex.com
PRODAJA
Letnar Violeta 03 7573 262 violeta.letnar@konuskonex.com
KOMERCIALNI REFERENT
Močnik Manuela 03 7573 286 manuela.mocnik@konuskonex.com
   

RAZVOJ

     
Golčer Mateja 03 7573 143 mateja.golcer@konuskonex.com
     

NABAVA

Palfi Anita 03 7573 263 anita.palfi@konuskonex.com

FINANCE

FINANCE IN RAČUNOVODSTVO    
Grilj Nataša 03 7573 135 natasa.grilj@konuskonex.com
TERJATVE IN OBVEZNOSTI
Senič Tatjana 03 7573 135 tatjana.senic@konuskonex.com
RAČUNOVODSTVO IN KONTROLA
Marot Nada 03 7573 132 nada.marot@konuskonex.com
Šmid Ivica 03 7573 103 ivica.smid@konuskonex.com

VODSTVO

GLAVNI DIREKTOR    
Pekošak  Leon 03 7573 271 leon.pekosak@konuskonex.com